درخواست میزبانی آسیا را باور کنیم یا باتلاق ورزشگاه قائم‌شهر را؟

تیم فوتبال پرسپولیس تهران دیروز در دیداری حساس و البته تماشایی با تساوی یک بر یک مقابل نساجی قائهمشهر در ورزشگاه شهید وطنی این شهر متوقف شد. تساوی در این مسابقه اما زیر سایه زمین چمن مصنوعی وحشتناک این تقابل گم شد!

تیم فوتبال پرسپولیس تهران دیروز در دیداری حساس و البته تماشایی با تساوی یک بر یک مقابل نساجی قائهمشهر در ورزشگاه شهید وطنی این شهر متوقف شد. تساوی در این مسابقه اما زیر سایه زمین چمن مصنوعی وحشتناک این تقابل گم شد!

قرار بر این بود که دیدار سرخپوشان با نساجی دو هفته پیش برگزار شود که به دلیل شرایط نامساعد ورزشگاه شهید وطنی و خطر آسیب دیدگی بازیکنان پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا این دیدار به روز گذشته موکول شد اما ظاهرا مسئولان ورزشگاه هیچ درایتی مبنی بر اینکه کیفیت زمین چمن را بهبود ببخشند ندارند. با باران شدید روز گذشته پیش بینی می شد که دو تیم شرایط نامطلوبی را در زمین تجربه کنند اما نه در این حد.

فدراسیون فوتبال که همین هفته پیش ویدیو کلیپی را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده بود تا میزبانی جام ملت های اسیا را بگیرد حالا با پخش تصاویر دیدار روز گذشته حداقل در صحبت های اعضای فدراسیون فوتبال متناقض شده است.

در پی برتری پرسپولیس در جریان مسابقه موقعیت‌های گل این تیم بر خلاف نیمه اول خیلی زود به وجود آمد و بعد از ضربه ایستگاهی خطرناک نوراللهی در دقیقه 50، این تیم از دقیقه 56 تا 62 چهار موقعیت گل عالی داشت که با بی‌دقتی بازیکنان پرسپولیس به گل تبدیل نشد. بعد از این موقعیت‌ها نساجی هم دو تغییر در تیمش ایجاد کرد تا کمی از زیر این فشار خارج شود و در آن سو یحیی با به بازی فرستادن آرمان رمضانی برای رسیدن به نتیجه از بازی مستقیم مهم‌ترین ابزارش را رو کرد اما انگار هر چه به پایان بازی نزدیک می‌شدیم روحیه جنگندگی نساجی برای دفاع از دروازه‌اش بیشتر و بیشتر می‌شد.

بعد از این گل پرسپولیس برای رسیدن به گل دوم فوق‌العاده با انگیزه و مشتاق به نظر می‌رسید اما بدشانسی مانع از رسیدن این تیم به گل دوم شد چرا که شوت نعمتی به تیر عمودی دروازه حریف خورد و گل نشد. در ادامه هم درخشش مدافعان نساجی مانع از خلق موقعیت دیگری شد و دو تیم از زمینی که شبیه استخر شده بود به یک امتیاز کفایت کردند. پرسپولیس با این تساوی از 5 بازی 9 امتیازی شد تا در رده دهم قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *